Marulhos Resort Flat Vista Mar
| Gratis WiFi Gratis Wi-Fi på offentlige områder | 24-timers service 24-timers Reception | Privat strand Adgang til strand |
| Aktiviteter Vandland Billard-/ poolborde | Mad/Drikke Restaurant Bar/ Lounge område | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Børnevenlig Børneklub Børnepool | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Komfortabel Marulhos Resort Flat Vista Mar Pôrto das Galinhas er et godt sted at bo på i Muro Alto Beach område i en rimelig afstand fra Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa. Det tilbyder Wi-Fi i offentlige områder, en parkeringsplads på stedet og en swimmingpool.
Compensa Port ligger 3 km fra stedet, mens Praia de Muro Alto ligger 2 km fra indkvartering. Indkvarteringen kan prale af sin beliggenhed indenfor 4 km fra Pôrto das Galinhass bymidte.
Nogle af disse værelser har også udsigt over havet.
- Lokale seværdigheder
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson4332 km
- Compensa Port3402 km
- Praia do Cupe1623 km
- Mercadinho Santana4567 km
- Lufthavne
- Recife Lufthavn49 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Gratis Wi-Fi på offentlige områder
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Restaurant
- Bar/ Lounge område
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
- Vandland
- Have
- Billard-/ poolborde
Services
- Room Service
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Fladskærms TV
- Børnepool
- Børneklub
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor langt er Recife fra et Marulhos Resort Flat Vista Mar?
Recife lufthavn og et Marulhos Resort Flat Vista Mar er adskilt af 50 km afstand. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i det Marulhos Resort Flat Vista Mar?
Det Marulhos Resort Flat Vista Mar giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Marulhos Resort Flat Vista Mar?
Kunder bør tjekke ud fra Marulhos Resort Flat Vista Mar ved 12:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i det Marulhos Resort Flat Vista Mar?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på det Marulhos Resort Flat Vista Mar er 109$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.